Agresywny Fiat 500

Już niedługo doczekamy się debiutu specjalnej wersji Fiata 500. Model Titanium, zaprezentowany zostanie w pełnej krasie podczas najbliższych targów akcesoriów tuningowych SEMA Show w Las Vegas.

Dzieło Mopar Underground Team charakteryzuje się ekskluzywnym, acz agresywnym nieco wyglądem. Wprawne oko zauważy od razu, że modyfikacjom uległa przednia część nadwozia. Design auta wzbogacił się o siatkę grilla o strukturze miodowego plastra, czarne, połyskujące satyną wstawki oraz zintegrowane światła przeciwmgielne wspierane przez technologię LED. Do tego wspomnieć trzeba o reflektorach, które umiejscowione zostały w stylowych, czarnych oprawach. Całość nadwozia połyskuje od czarnego lakieru.

Titanium poszczycić się może nowymi fartuchami bocznymi, odbudową bocznych lusterek czy takim detalem jak zmienione klamki drzwi. Sportowego charakteru nadawać będzie dyfuzor wraz z dachowym spojlerem. Przy tym wszystkim zdecydowano się obniżyć dotychczasowe zawieszenie.

Agresywną wersję nowej odsłony Fiata 500 doskonale podkreślą sportowe fotele ze skórzaną tapicerką, a także kilka pomniejszych zdobniczych elementów, które idealnie komponują się z całością.

Agresywny Fiat 500
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

About author

Related Articles