Toyota Hiace

Toyota Hiace to skarb każdego pracodawcy. Łatwa do zagospodarowania przestrzeń ładunkowa, niezawodna i funkcjonalna konstrukcja – Toyota Hiace zaprojektowana została z myślą o obniżeniu kosztów funkcjonowania Twojej firmy. Hiace idealnie nadaje się do realizacji dostaw miejskich, według napiętego harmonogramu.

Wersja osobowa – Hiace glass van, idealnie sprawdza się jako elegancki bus.

Nadwozie:

Samochód dostawczy musi być wszechstronny i elastyczny: tylne drzwi otwierają się szeroko, pod kątem 180 stopni nie blokując drogi podczas wyładunku i załadunku. Nisko umieszczona krawędź powierzchni ładunkowej sprawia, że osoba przenosząca paczki mniej się męczy. W Hiace tak dobrano proporcje między dopuszczalną ładownością a przestrzenią ładunkową, że przestrzeń tę można wykorzystywać bardzo efektywnie.

W wersji osobowej Hiace glass van wyróżnia się standardem eleganckiej limuzyny. Elektrycznie opuszczane szyby i centralny zamek, pełna tapicerka we wnętrzu z podłokietnikami przy drzwiach bocznych to tylko niektóre pozycje na długiej liście wyposażenia. Dostępna w opcji wydajna klimatyzacja, zapewnia komfort podróżowania nawet pasażerom foteli ostatniego rzędu. Z zewnątrz Hiace glass van prezentuje się jak auto klasy wyższej – zderzaki polakierowane są w kolorze nadwozia, a chromowana atrapa chłodnicy podkreśla elegancki charakter pojazdu.

Silnik:

Toyota oferuje model Hiace z nowoczesnym 16 – zaworowym silnikiem D-4D o pojemności 2,5l i systemem bezpośredniego wtrysku common rail. Pracą jednostki steruje moduł elektroniczny, który automatycznie dostosowuje ciśnienie, czas wtrysku i dawkę paliwa, do wymagań kierowcy. Silniki D-4D dostępne są w wersji dysponującej mocą 88 KM i momentem obrotowym 192 Nm. dla bardziej wymagających przewidziano odmianę o mocy 102 KM i o potężnym momencie obrotowym 260 Nm. Cichy, wyróżniający się kulturą pracy D-4D, cieszy się znakomitą opinią wśród kierowców. Dobre zdanie mają też o nim księgowi. Niskie zużycie paliwa, dłuższe okresy między przeglądami sprawiają, że koszty utrzymania są mniejsze niż innych samochodów w tej klasie.

Toyota Hiace
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

About author

Related Articles