Skrzyżowania

Na skrzyżowaniu ulic Wierzbowej i Mieszka I od trzech miesięcy nie działa zielona strzałka. Tym samym tworzą się tu w godzinach szczytu korki. Dzwoniłem do dyżurnego ruchu, ale odesłał mnie do Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego. Tu powiedzieli mi, że to awaria i nie wiedzą, jak ją usunąć. A dlaczego? Bo są sami inżynierowie – ironizowała osoba, z którą rozmawiałem. To zatrudnijcie młodego człowieka po zasadniczej szkole – odpowiedziałem. Śmiech był jedyną odpowiedzią. Wiem, że ten odcinek był robiony z pieniędzy Unii Europejskiej. Może by więc tak zadzwonić do Brukseli, by przysłali specjalistów do usunięcia spalonego kawałka przewodu?
Remont Podhalańskiej. Rzecznik ZDiTM wypowiedział się w artykule, że cała nakładka asfaltowa jezdni zostanie wymieniona. A tu mija miesiąc i nic. Załatano tylko te dziury, gdzie były wykopy pod kładzioną instalację. Cała reszta jezdni nadal jest dziurawa. Czy słowa rzecznika znaczą tyle, co nic czy też jest to kpina ze wszystkich i pokazanie, że ZDiTM jest ponad innymi?
Burmistrzu Choszczna przedstawia rachunki nie poparte dowodami. To nie taka straszna rzecz, gdy porówna się ją z działaniami pana Mariana Jurczyka? Szczeciński prezydent nawet święta 3 maja nie potrafił zorganizować, płaci z urzędowej karty za obiadki fundowane jakimś bliżej nie zidentyfikowanym gościom, nie podejmuje żadnych działań na rzecz miasta, wszystko obiecuje i nic nie dotrzymuje. Pisaliście o tym. Ten burmistrz więc z Choszczna, to mały pryszcz wobec Jurczyka.

About author

Related Articles