Wynajem busa z kierowcą – opłaty

Praktycznie w każdej wypożyczalni samochodów jest możliwość wypożyczenia busa z kierowcą. Profesjonalni i kulturalni kierowcy zawiozą nas bezpiecznie do wyznaczonego przez nas miejsca. Wynajem busa z kierowcą Kraków to świetne rozwiązanie jeśli chcemy zwiedzić wybrany zakątek kraju z większą grupą znajomych czy też rodziny.

Wynajem busa z kierowcą to też idealne rozwiązanie jeśli jesteśmy przedsiębiorcami którzy muszą przywitać większą delegację z na przykład z zagranicy. Kierowca wynajętego na tą okoliczność busa przywita naszych gości na lotnisku i przewiezie ich bezpiecznie do wyznaczonego hotelu. Również dla klientów instytucjonalnych wypożyczalnie kierują ofertę na wynajem busa z kierowcą Kraków jako alternatywa przy obsłudze wszelkiego rodzaju szkoleń, zjazdów, konferencji, koncertów i innych zbiorowych wydarzeń.

Oferta transferów z lotniska i na lotnisko jest oczywiście kierowana nie tylko do klientów biznesowych ale również do wszystkich osób prywatnych. To idealna alternatywa dla połączeń autokarowych, kolejowych czy też zwykłych przewozów taksówkowych. Takie taksówki mogłyby okazać się droższe niż wynajem busa z kierowcą, ponieważ dla grupy trzeba by zamówić tych taksówek kilka.

Opłaty zryczałtowane za transport busem to opłaty w zależności od wypożyczalni z której usług będziemy korzystać kwoty od około 300 złotych plus ewentualne opłaty za przyjazdy autostradą. Opłata taka tyczy się odległości do 50 kilometrów od lotniska. Koszt przejazdu taksówką takiej odległości oscylowałaby od około 130 złotych wzwyż, w zależności od tego jaką trasę wybierzemy, w jakich godzinach i w jakim dniu tygodnia. Pamiętajmy też, że taksówką jesteśmy w stanie przewieźć mniej osób niż busem. W busie możemy pomieścić od 8 osób do nawet 16.

Podsumowując, wynajem busa z kierowcą Kraków to dobre rozwiązanie i dla firm spodziewających się gości i dla klientów indywidualnych wybierających się na zbiorową wycieczkę bądź wracających z wakacji całą rodziną. Warto w takich wypadkach przeliczyć wszystkie koszta, bo może się okazać że wynajem busa z kierowcą Kraków będzie tańszy niż zwykła taksówka.

About author

Related Articles