Wynajem aut Balice i urlop z przygodą Kia Asia Rocsta

Wynajem aut Balice to doskonały pomysł na urlop, który chcemy spędzić na bezdrożach i jeździć w trudnych, górzystych terenach. Wszystko dzięki wprowadzeniu nowej usługi jaką jest wynajem aut terenowych i zakupie nowych terenówek 4×4 którym nie straszne nawet polskie bezdroża a nawet drogi.

Do wyboru mamy dwa modele samochodów terenowych: KIA Asia Rocsta i Suzuki Samurai. Oczywiście tych samochodów Balice zamówiło tylko po kilka sztuk, także jedynie z mniejszą grupką znajomych możemy urządzić własny rajd. Wynajem aut Balice ostrzega jednak, że takimi samochodami nie można jeździć wszędzie dlatego sprawdźmy najpierw w jakim miejscu nikomu nie zrobimy krzywdy, a przy okazji będziemy mogli spróbować swoich sił w trudnych warunkach.

Wypożyczalnia Balice radzi jednak, aby na taką wyprawę wziąć dobry kask rajdowy (cena to około 400 złotych), łopata do odkopywania samochodu, jeżeli wybieramy się na trudną trasę, warto zainwestować w kombinezon homologowany i interkom. Skorzystanie z tej usługi wynajmu można spokojnie stracić kilka kg zbędnej masy. Nie oszukujmy się, że uda nam się bez problemowo przejechać całej trasy, czeka nas więc spory wysiłek przy odkopywaniu, czy wyciąganiu samochodu. Wypożyczalnia aut Balice twierdzi jednak, że najważniejsze przy tego rodzaju odpoczynku stanowi rozsądek i chłodna głowa. Największe mięśnie nie zastąpią nam wyobraźni. Warto zanim znajdziemy się na naprawdę trudnej trasie, spróbować swoich sił na łatwiejszym terenie, lub jeśli mamy na to czas zapisać się na specjalny kurs z zakresu pilotażu i kierowania takimi samochodami. Kiedy będziemy już gotowi na spotkanie przygody warto wybrać się na Jurę Krakowsko-Częstochowską, gdyż właśnie tam są najlepsze trasy do jazdy samochodami terenowymi.

Wypożyczalnia otwierając nową usługę wprowadziła nowy punkt do regulaminu regulujący tą ofertę. Każdy, kto chce skorzystać z wynajmu samochodu terenowego, musi mieć skończone 30 lat co najmniej od 10 lat posiadać prawo jazdy, a także nie mieć konfliktów z prawem. Regulamin jest dosyć restrykcyjny, ale prowadzenie samochodu terenowego, to nie to damo co jazda po autostradzie.

Jak widać wynajem aut Balice, to firma ciągle się rozwijająca. Nowa usługa ma być kolejnym krokiem, którym zbliża tą wypożyczalnie do miana „najlepsza wypożyczalnia samochodów w Krakowie”.

Wynajem aut Balice i urlop z przygodą Kia Asia Rocsta
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

About author

Related Articles